Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 Ottilia Dempsey
Go down 
Ottilia Dempsey
seeker


Ottilia Dempsey

:: :
Ottilia Dempsey Tenor

avi alany :
Daria Sidorchuk

kor :
23

csatlakozás napja :
2020. Dec. 04.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
4

Ottilia Dempsey Empty
TémanyitásOttilia Dempsey EmptyPént. Dec. 04, 2020 10:31 pm

Ottilia Dempsey
Aki csak kevéssé szenved, legyen büszke és bátor, amennyire kedve tartja, álljon ellene a sértéseknek, dacoljon, vagy fizessen rosszal a rosszért... én nem tehetem. Én érzek...

hetero
tumblr_inline_ohevpfpPZg1skr0w7_500.gif
19
saját
tumblr_inline_ohevrnu5oY1skr0w7_500.gif
látó
Langford
tumblr_inline_ohevrjsgeh1skr0w7_500.gif
Daria Sidorchuk
család
Nem vagyok abban a helyzetben, hogy bármi rosszat is mondhassak róluk. Az viszont vitathatatlan tény, hogy mellettük Hamupipőke és Twist Olivér valami elfuserált keverékének érzem magam. Azonban mióta csak az eszem tudom, velük élek. Robert bátyámról rosszat tényleg nem tudok mondani. Csak hálával tartozom neki mindazért, amit értem tett. A valódi szüleim autóbalesetet szenvedtek, miközben hazaigyekeztek egy téli napon. A jeges út és egy kamion pedig köztudottan nem a legjobb ómen. Bárcsak tudnák róluk úgy beszélni, hogy a hangom átjárja a fájdalom, de őszinte leszek. Ötéves voltam, mikor ez bekövetkezett, és egyszerűen nem tudhatok magaménak sok emléket róluk. Képeket annál többet. Azokhoz szoktam történeteket kreálni, hogy legalább az illúzióját megadjam magamnak, nekik fontos voltam. Szeretem Robertet. Amennyire csak tud, próbál a család egyenrangú tagjaként kezelni, még úgy is, hogy Delfina, „bájos” felesége mindezt megnehezíti neki. Számára nem vagyok más, csak egy kéretlen kolonc, ami belerondít a tökéletes nagy egészbe. Akit száj húzva, de muszáj eltűrni. Laura és Millie… nos, ők nem túl okosak, ellenben fájón szépek. Komolyan, a pillantásukkal képesek bárkit behálózni…. csak az a baj, hogy utána meg is szólalnak. Önálló véleményük nincs, betűre pontosan azt teszik, amit anyjuk a szájukba rág, csoda hát, hogy ők is eredendően utálnak?
természeted

Ugyanazok vagyunk Te és Én,
amire gondolok, az csupán vélemény,
hiszen az igazság az olyan,
mint egy fekete lepke, amit keresel a sötétben.


Biztosan emlékszel rám. Én vagyok az lány, akit a folyosón arrébb löktél úgy, hogy még csak fel sem tűnt. Tudod, a lány, aki osztályképeken a leghátsó sor legszélén áll, és hiába kérdezik ki ő, nem tudod megmondani a nevét. A lány, aki ha hiányzik az órákról, az csak névsorolvasáskor tűnik fel.  Az a lány, akit a tornatanár tesz be az egyik csapatba, mert még utoljára se választják. Aki valahogy mindig kimarad a szülinapi meghívók osztásakor. Akire rázárod a szertár ajtaját, mert egyszerűen fel sem tűnik, hogy ott van.
Nem teljesen, hisz ez egy nagy általánosítás, de így legalább biztos van fogalmad arról, ki vagyok én. Engedd hát meg, hogy bevezesselek egy szürke egér világába.

Mivel barátaim nincsenek, az olyan kézzel fogható barátok, akikkel az ember vásárolni, mozizni jár, ezért az én barátaim csupán a fejemben léteznek… jobb esetben. Igen, jobb esetben, mert ők nem igénylik a fecsegést, nem néznek rám ferde szemmel, nem buzdítanak olyan őrültségekre, hogy álljak a sarkamra, és engedjem ki magamból azt a dolgot. A rosszabbik eset, mikor ilyen barátaim lesznek. Kilencéves korom óta, egész sűrűn sodor velük össze a sors, és nem szeretem őket. Mind egyéniség különben, egyetlen közös állapotuk van csupán. Halottak. Igen, a felettébb meseszerű életem mellé, örököltem egy olyan adottságot, ami tényleg csupán megkoronázza azt.
Nem sűrűn beszélek, csak ha nagyon muszáj. Akkor is általában egy „azonnal”, vagy „rendben” hagyja el a szám, és kívülállók szerint nagyon érdekesen tudok nézni, ha megszólítanak. Csak úgy maguktól. Igaz, egyszerűen tényleg nem tudom mire vélni. Sokszor érzem magamat én is egy szellemnek, akit pusztán a kivételes emberek láthatnak, mindazonáltal engem nem az öröm jár át, mikor ez bekövetkezik, hanem mérhetetlenül nagy értetlenség.
Életem során mást sem kaptam családomtól – leszámítva persze Robert bátyámat -, hogy ronda vagyok, ostoba, minek szólalok meg egyáltalán, hovatovább levegőt is minek veszek. Ha az ember lánya folytonosan ezeket hallja jó szó gyanánt, természetesen érthető, ha előbb-utóbb mindazt el is hiszi magáról.
képességed aktiválása
Egy januári havas napon történt, mikor a kilencedik évemet tapostam. A család épp a hegyekben síelt, engem természetesen nem vittek magukkal. Robert egyik ismerősénél időztem helyette, akinek a velem, egykorú lányával egész jól kijöttem. Az ő elborult ötlete volt, hogy lopjuk el nagyanyja boszorkánytábláját. Nem szoktam belemenni ilyesmibe, de kíváncsi voltam, játéknak hittem, ugyanakkor tápláltam némi reményt aziránt, hogy talán egyszer beszélni tudok a szüleimmel, megtudva egyetlen számomra lényeges dolgot: ők legalább szerettek?

halálod
-
https://i.pinimg.com/originals/ef/6c/7a/ef6c7a3b318e350e0f4fa915c0c77054.gif
- Na, sikerült? – izgatottan pattanok fel, letéve a kezemből Bronte könyvét, mikor a dolgozószoba ajtaja nyílik. Titkos búvóhely. Így nevezem csupán. Amikor Robert nincs itthon, az ő engedélyével mindig itt húzom meg magam, hogy még véletlenül se legyek láb alatt.
- Hányadszor olvasod azt a könyvet? – rázza meg a fejét, elnézően mosolyogva rám. Ő ismer engem, ő tudja, hogy számomra nagyobb élvezet nem is létezik, mint régen halott írók műveit olvasni. Igen, az olyan nyelvezettel íródottakat, amiket más korom béli meg sem értve, arrébb hajít, vagy pusztán a száját húzza, mivel kötelező.
- Ezt nem lehet elégszer – sóhajtok boldogan, és nagyon összeszedem magam, hogy gondolataim még csak véletlenül se kalandozzanak vissza a képzelt helyre, ahol a főhősnő bőrébe bújva végre annyira boldog voltam.
- Az előzőre is ezt mondtad – nagybátyám lágy nevetése számomra igazán kedves. Talán mert csak én hallhatom ezt, hisz hiába van családja, a számláján lévő számok érdeklik őket, vagy talán már azok sem.
- Kérlek… egész nap erre vártam, és te képes vagy tovább csigázni? – rossz erény a türelmetlenség, én tudom jól. Mégis izgatottan fészkelődök, hogy nyögje már ki. Annyi álmatlan éjszaka és készülődés után, lehetetlen, hogy ne honorálják.
- Nos, kedvesem, rossz hírt kell közölnöm… Mivel tudom, ez a hely mennyire kedves szívednek, iszonyatosan fáj ezt kimondanom. Búcsút kell inte… - szegény nem tudja befejezni, felsikítva repülök szinte, hogy megöleljem. Annyira boldog vagyok. Ő olyan jó ember, megérdemli, ha valaki, akkor ő.

- Mi folyik itt? – az ajtó természetesen hamar kivágódik, én pedig pillangóként rezzenek össze, hogy ellépve nagybátyámtól, gyorsan leszegjem a fejem. Nem nézhetek Delfinára... soha. Pár évvel ezelőtt kifejtette, hogy az arcomon lévő szelők olyannyira megbotránkoztatták, hogy aztán napokig nem tudott enni, így akár fogalmazhatunk úgy is közös megegyezés szülte döntés, hogy megkímélem őt a megrázkódtatástól.
- Langfordba költözünk, kedvesem – a padlót vizslatva is érzem nagybátyám hangjában, mosolyog.
- Jön ez is? – a pillanat, mikor szeretném nagyon, hogy megnyíljon alattam föld, de hiába kívánom minduntalan, még az se akar elnyelni.
- Delfina, ezt már jó párszor megbeszéltük, Ottilia ugyanúgy a családunk tagja, mint Mi…
- Be ne merd fejezni. Eszedbe ne jusson együtt emlegetni a hercegnőnk nevét… ezzel. Legyen…hát, bár fogalmam sincs, miért ragaszkodsz ennyire a kis békához, jöjjön. Sokkal nagyobb az a ház ennél, biztos lesz olyan zug, ahová befér – behunyom a szemem, nem mintha a mostani lakhelyem egy Ritz lenne.
Csak akkor merek újra felnézni, mikor hallom a távolodó tűsarkúk kopogó hangját.
- Nézd… gondolkodtam, már csak pár hónap, és hozzáférhetek szüleim pénzéhez. Addig már fél lábbal is kihúzom egyedül… nem akarom, hogy folyton miattam veszekedjetek – halkan beszélek, nem is tudom igazából, hogy a normál hangnemre képes vagyok-e. Ez azonban már csak részletkérdés.
- Hogy is ne? Mit képzelsz? Majd magam mögött hagyom az egyetlen embert, aki miatt nem kötöttem még ki egy szanatóriumban? És drágám, pontosan te voltál az, aki annyira vágyott a sziklák közé. Feleslegesen vettem meg neked azt a gépet, ha mégsem készülnek el életed képei, és ekkora csalódottsággal nem biztos, hogy együtt tudnék élni – mint említettem, Robertről soha egyetlen rossz szót se tudnék mondani.

Vissza az elejére Go down
Natty Holewinski
seeker


Natty Holewinski

:: :
Ottilia Dempsey Tumblr_inline_oe29x2SdAF1rifr4k_500

avi alany :
alycia debnam-carey ●

csatlakozás napja :
2020. Nov. 30.

tartózkodási hely :
langford ●

hozzászólások száma :
19

Ottilia Dempsey Empty
TémanyitásOttilia Dempsey EmptyPént. Dec. 04, 2020 11:44 pm


elfogadva
üdvözlünk nálunk

Drága Ottilia! Ez valami eszméletlenül szép lett! Szép a pofid, szépek a képeid a neved, de ami a legszebb az az, ahogyan megfogalmazod a mondataidat. Mintha egy könyvet olvasnék úgy magával ragadott! Nagyon sajnálom, hogy az életnek ily csúnya fintora van, és elátkozott Delfinával, de biztosan vagyok benne, hogy meg fogod találni a helyed és lesz aki feltétel nélkül szeret téged. Ha nem, akkor én jelentkezem erre a feladatra mert végig úgy megölelgettelek volna. Remélem sikerült helyrerázni a dolgokat és jobb lesz majd itt neked.
Köszönöm az élményt, hogy olvashattalak és a megtiszteltetést, hogy én fogadhattalak el. Menj foglald le a pofid meg miegymás, aztán vesd bele magad a játékba, üdv itt nálunk Ottilia Dempsey 953001993
Vissza az elejére Go down
 
Ottilia Dempsey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: porcelángyár :: városlakóink :: látók-
Ugrás: