Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 Az erdő mélyén
Go down 
Mabel Rogers
seeker


Mabel Rogers

avi alany :
Madelaine Petsch

csatlakozás napja :
2020. Dec. 03.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
14

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptySzomb. Dec. 12, 2020 10:40 pm

Maya && Mabel
305

Remélem tetszik *-*

tenor.gif?itemid=11885701A mai nap nagyon hosszúnak tűnik. Főleg, hogy éjszaka nem tudtam aludni. De jobb ha nem is gondolok arra ami történt.
A délelőtti előadásokon nem is tudtam rendesen figyelni. Ami eléggé zavaró, hiszen nem engedhetem meg magamnak, hogy lerontsam a jegyeimet. Fontos számomra a kitűnő átlagom és nem akarok csalódást okozni a szüleimnek sem. Bár valójában nem számítana a véleményük, csak azok a megjegyzések amit Lucas miatt kapok tőlük. Hogy ő mennyire tökéletes volt. Soha egy rossz szavuk nem lehetett rá. Sajnálom, hogy meghalt, de én nem hozhatom őt vissza. Nem értem miért nem tudnak saját magam miatt szeretni. Elvárják, hogy ugyanolyan példás életet éljek, mint ő.
Meg hát fent kell tartani a látszatot is. Nem vehetem le az álarcot, amit viselek, túl régóta hordom már. Az egész életem úgy omlana össze, mint egy kártyavár. Még a legközelebbi barátaim se ismernek igazán. Pedig néha olyan jó lenne, ha valakivel igazán önmagam lehetnék.  Ha valaki átlátna rajtam és megértene.
Gondolataimból Ben hangja szakít ki. Aki szeretné ha vele és a többiekkel átmennék a Wendysbe ebédelni. De nincs kedvem most hozzá, egyáltalán nem vágyom társaságra. Úgyhogy kitalálok egy kifogást, miszerint át kell néznem a jegyzeteimet a délutáni órákra. Beválik, úgyhogy magamra hagynak, én pedig kisétálok az épületből.
Az erdő felé veszem az irányt. Jól ismerem már a helyet és tudom hol lelhetek nyugalomra. Sokszor járok oda ha egyedüllétre vágyom.
Ahogy odaérek leülök egy padra és hallgatom a természet csendjét. Becsukom a szemem, talán el is tudnék aludni. De hirtelen mintha egy pillanatra sötétebb lett volna. Kinyitom a szemem és ekkor látlak meg téged. Felettem állsz és engem nézel.
-Szia - köszönök zavarodottan.
Vissza az elejére Go down
Maya Hardenbrook
student


Maya Hardenbrook

:: :
Az erdő mélyén 721025268a302e74497440a3e6d66a0e7b78e299

avi alany :
ꕥ Sophia Carson ꕥ

csatlakozás napja :
2020. Dec. 07.

tartózkodási hely :
ꕥ Langford ꕥ

hozzászólások száma :
12

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptyVas. Dec. 13, 2020 7:16 pm

Mabel & Maya
Some things are meant to be
tumblr_pr39fkF4zD1snvw3yo7_400.gifAz egész délelőttöt haszontalanságokkal töltöttem, amire az "új" szervezettebb énem annyira nem büszke, de persze sikerült meggyőznöm magam arról, hogy nem felesleges például az a másfél óra kínlódás, amit a laptopom társaságában sikerült produkálnom. Bármennyire is szeretném azt mondani, hogy a "kínlódást" erősen eltúlozva kell érteni... sajnos nem, tényleg ezt csináltam. Ültem az ágyamon, a laptop az ölemben, kihűlt kávé az ágyon (később egyébként ki is borítottam, elfelejtettem, hogy ott volt), és – mit szépítsem? – stalkerkedtem. Igazából csak azt akartam megnézni, hogy meddig lesznek kiállítva Mabel képei a galériában, aztán megtaláltam a vele készült interjút, és mire észbe kaptam, már a közösségi oldalán nyomoztam utána. Oké, ez tényleg erős túlzás, nem "nyomoztam", nem vagyok sem FBI-os, sem valami pszichopata, szimplán csak kíváncsi lettem, ki is az a Mabel Rogers. Mármint azon túl, hogy egy csini, okos művész, mert ezt mindenki tudja az egyetemen. Nem árulok el nagy titkot, nem lettem okosabb, de valahogy mégis sikerült másfél órán keresztül ezzel foglalkoznom, és közben azon kattogott az agyam, hogy elmenjek-e újra a galériába. Már csak a kiállítás miatt is megérte volna, de ezúttal nem a képek foglalkoztattak. Szerettem volna elmondani Mabelnek, hogy mennyit segített nekem, de közben az járt a fejemben, hogy mennyire tűnnék mégis csak pszichopatának, ha lerohannám. Végül nem is jutottam semmire, csak lecsaptam a laptopom, majd egy gyors ágynemű csere után úgy döntöttem, hogy elmegyek futni, hogy végre valami hasznosat is csináljak. Malorie-nak velem ellentétben előadása volt, így egyedül indultam el a szokásos útvonalunkon. Vagyis az volt a terv, de a pocsék tájékozódásom miatt végül teljesen máshol kötöttem ki, mint ahol lennem kellett volna, és még el is estem, mikor egy kisebb emelkedőn kicsúszott a lábam, és abban a pillanatban hivatalossá vált, hogy ez nem az én napom. Magamban morgolódva és kissé sántítva indultam tovább az ösvényen, és már messziről kiszúrtam őt. Nem volt nehéz, a vörös haja mintha lángolt volna a déli napfényben. Kissé zavarba jöttem, pedig nem szokásom, viszont teljesen felkészületlenül ért a találkozás akkor is, ha tervben volt, hogy majd felkeresem, időm sem volt átgondolni, hogy mit mondjak neki. Végül elindultam felé és csak akkor vettem észre, hogy lehunyt szemekkel ücsörög, mikor odaértem. Már épp meg akartam kérdezni, hogy jól van-e, mert azért ez itt az erdő közepén elég fura, mikor kinyitotta a szemeit.
Szia! Öhm... Jól vagy? – a tekintetem egy pillanat alatt feltérképezte az arcát, és magamban valami érthetetlen, oda nem illő okból megállapítottam, hogy a valóságban még szebb, mint a közösségire feltöltött képein.
Vissza az elejére Go down
Mabel Rogers
seeker


Mabel Rogers

avi alany :
Madelaine Petsch

csatlakozás napja :
2020. Dec. 03.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
14

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptyVas. Dec. 13, 2020 8:48 pm

Maya && Mabel
254

Remélem tetszik *-*

tenor.gif?itemid=11885701Nézem az előttem álló lányt. Ahogy megszólal hallom csilingelő hangját. De nem tudok azonnal válaszolni, szeretném kiélvezni a pillanatot. Ha más már nem is jut nekem, de legalább most itt vagyunk. Csak ketten, teljes nyugalomban.
Annyiszor elképzeltem már ezt a pillanatot. Annyiszor álmodtam arról, hogy milyen lesz, ha egyszer találkozunk. Bár sosem gondoltam volna, hogy egyszer valósággá válik.
- Igen, jól vagyok - szólalok meg végül, mosolyogva. Próbálom leplezni az érzéseimet, amik a felszínre akarnak törni. A mosolyt viszont semmi se törölheti le az arcomról. A szívem hevesebben ver, olyan izgatott vagyok, hogy itt van.
- Mi történt veled? Itt egy kicsit sáros lett a nadrágod - mutatok rá a térdére.
- Gyere ülj le ide mellém, itt pihenhetsz egy kicsit - magam sem tudom, hogy honnan jönnek a szavaim. Annyira zavarba vagyok és félek. Félek, hogy ne lásson át rajtam, ne vegye észre, hogy a pulzusom az egekbe emelkedett. A hangom is remeg miközben hozzá szólok, bár ez lehet, hogy csak nekem tűnik így.
- Nem sokan járnak erre - nem tudom ezt miért is tartom fontosnak közölni vele.
- Tulajdonképpen eddig még nem is találkoztam itt senkivel. Azt hittem csak én ismerem ezt a helyet - folytatom.
Lehet, hogy azt hiszi bolond vagyok, hogy a semmiről fecsegek itt neki. De nem tudom, hogy mit is mondhatnék. Nem lelem a megfelelő szavakat. De a csendet sem akarom. Hiába azért jöttem ki ide, hogy egyedül legyek, társaság nélkül, ő más. Nem akarom, hogy elmenjen. Sokkal inkább kapaszkodnék ebbe a pillanatba, hogy sose érjen véget.
Vissza az elejére Go down
Maya Hardenbrook
student


Maya Hardenbrook

:: :
Az erdő mélyén 721025268a302e74497440a3e6d66a0e7b78e299

avi alany :
ꕥ Sophia Carson ꕥ

csatlakozás napja :
2020. Dec. 07.

tartózkodási hely :
ꕥ Langford ꕥ

hozzászólások száma :
12

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptyKedd Dec. 15, 2020 2:30 am

Mabel & Maya
Some things are meant to be
tumblr_pr39fkF4zD1snvw3yo7_400.gifMabel mosolya ragadós volt, valahogy én sem tudtam megállni a vigyorgást. Megkönnyebbültem, hogy nincs baja, és szívesen megkérdeztem volna, hogy akkor mit csinál itt teljesen egyedül, de nem akartam faggatni, főleg mivel hajlamos vagyok rátapintani mindig valami érzékeny témára, ami aztán megöli a hangulatot. Majd ha úgy gondolja, biztosan beavat. Vagy nem. Igazából nem is az én dolgom.
Ja, igen – pillantottam le lemondóan a nadrágomra, mikor megemlítette, hogy sikerült összesaraznom, és nem is a nadrágtól lettem kedvetlen, hanem a ténytől, hogy amíg ő úgy ül itt, mint valami földöntúli lény a vörös hajával, meg a tökéletes külsejével, addig én mint valami óvodás, fűfoltos nadrággal, ziláltan és izzadtan toporgok előtte. Viszont nem úgy tűnt, mint akit különösebben zavar, mert felajánlotta, hogy üljek le, amit örömmel vettem. – Elestem. Ezt a cipőt nem igazán terepre tervezték – tettem hozzá magyarázatképp, mielőtt valami totális szerencsétlenségnek gondol, de aztán töredelmesen bevallottam, hogy amúgy tényleg az vagyok: – Na jó, igazából én vagyok a béna – nevetve hajoltam előre, hogy megigazítsam a fűzőt, közben pedig mosolyogva hallgattam Mabelt, aki arról magyarázott, hogy nem sokan járnak erre. Így kezdtem sejteni, hogy miért ücsörgött itt egymagában. Amiért az emberek általában elvonulnak. Egyedül akart lenni.
Ez továbbra is így van, ha rajtam múlik – csóváltam meg a fejem. – Fogalmam sincs, hogy kerültem ide. Valószínűleg rossz helyen fordultam le.
Ahogy hangosan kimondtam, eszembe jutott, hogy már másodszor futottam bele Malbelbe teljesen véletlenül. Az első a galériás találkozásunk volt, ami szintén nem egy tervezett úticél volt, csak hagytam, hogy vigyenek a lábaim. Ez azért fura egybeesés. Oké, nem kezdek elméleteket gyártani rejtélyes jóakaró hatalmakról, meg a sorsról, de most komolyan, mennyi esélye volt annak, hogy az erdőben majd pont belé botlok?
Nem akartalak zavarni, bocsi. Elmegyek csak... – zavaromban a hajamat kezdtem piszkálni, és próbáltam összeszedni a gondolataimat, mert vagy most köszönöm meg neki, hogy tudtán kívül is, de segített nekem, vagy soha. – Még szeretnék mondani valamit a képeiddel kapcsolatban.
Kellett egy szusszanásnyi szünet, hogy bátorságot gyűjtsek, közben valószínűleg a frászt hoztam rá a baljós felvezetőmmel.
Vissza az elejére Go down
Mabel Rogers
seeker


Mabel Rogers

avi alany :
Madelaine Petsch

csatlakozás napja :
2020. Dec. 03.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
14

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptySzer. Dec. 16, 2020 2:00 pm

Maya && Mabel
Don't waste our precious time on boys with pretty eyes

058ffbd9a87da291e637e5a068f80316c57741d7.gif
Boldog vagyok, hogy mosolyogni látom. Remélem, hogy a mosolya nekem szól. Bár ki másnak, ha nincs is itt rajtunk kívül más. Szeretném ha ő is boldog lenne a közelemben. Bár a barátai körében is annak szoktam látni. Ó, vajon a barátaink mit szólnának ha együtt látnának, most minket. Nagyon más körökben mozgunk és ez a két klikk nem jönne olyan jól ki egymással, azt hiszem. Bár Mayáért bármit megadnék, de a barátaimról se mondanék le szívesen. De lehet, ők tagadnának ki ha megtudnák, hogy bár szeretem Bent, de a gondolataim mostanában egy lány körül forognak.
- De jól vagy? - kérdezem aggódva.
- Remélem nem ütötted meg magad, nagyon - sajnálom szegényt. Bár ő legalább mozog, én nem arról vagyok híres, mint aki nagyon szeretné a sportot. Sokkal szívesebben ütöm el az időt fotózgatással. Most is itt lapul a táskámban egy gép. Soha nem megyek nélküle sehova. Bár nem professzionális gép, de arra megteszi, hogy ha meglátok valamit ami megtetszik lencsevégre kapjam.
- Örülök, hogy idetévedtél - mosolygok rá és bár hangom megremeg, de valóban nagyon örülök neki. Akár a későbbiekben többször is kijárhatnánk ide. Lehetne ez a találkahelyünk, ha már úgyse ismeri senki. Ehhez viszont az kell, hogy ne csak én hanem ő is vágyjon a társaságomra.
- Egyáltalán nem zavarsz - próbálom elérni, hogy maradjon még. Ha nem félnék annyira, talán még azt is hozzátenném, hogy csak az ő társasága az amire vágyom. De ez még túl korai és nem tudom eljöhet-e az a perc, amikor elárulom neki.
- A képeim? - kérdezek vissza csodálkozva.
- Talán nem tetszenek? - a mosolyomnak nyoma vész. Még soha senki nem mondta, hogy rosszak lennének. Ő lenne az első aki a szemembe vágná, mennyire szörnyűek. Ezzel pedig biztosan átgázolna a lelkemen. De bármit is akarhat a képeimről mondani, erősnek kell maradnom, akkor is ha nem fog tetszeni amit hallani fogok.


309
Remélem tetszik *-*
Vissza az elejére Go down
Maya Hardenbrook
student


Maya Hardenbrook

:: :
Az erdő mélyén 721025268a302e74497440a3e6d66a0e7b78e299

avi alany :
ꕥ Sophia Carson ꕥ

csatlakozás napja :
2020. Dec. 07.

tartózkodási hely :
ꕥ Langford ꕥ

hozzászólások száma :
12

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptySzer. Dec. 16, 2020 2:57 pm

Mabel & Maya
Some things are meant to be
tumblr_pr39fkF4zD1snvw3yo7_400.gifFurcsa. Egyáltalán nem így képzeltem el őt. Jó, igazából az ominózus elsőtalálkánk előtt nem igazán foglalkoztam Mabellel. Láttam itt vagy ott, hallottam a sikereiről, de lefoglalt a saját életem, nem volt időm valaki máséban is turkálni. Most mégis itt vagyunk. Az erdő közepén teljesen egyedül... Az élet tényleg kiszámíthatatlan.
Persze – nyugtattam meg mosolyogva. – Az egyetlen, ami megsérült a büszkeségem. Úgy rémlett, jobb az állóképességem. Majd írok egy felháborodott hangvételű emailt a balettiskolámnak – próbáltam elviccelni a dolgot,  hátha attól kevésbé tűnök majd valami csődtömegnek.
Tényleg? – fordultam kissé felé, és azon tűnődtem, hogy vajon miért? – Azt hittem, az ember azért jár olyan helyekre, amiket csak ő ismer, hogy egyedül legyen – egy pillanatig még rajta felejtettem a pillantásom, aztán visszafordultam kényelmesebb pozicióba, és mivel marasztalt, nem erősködtem tovább azzal, hogy lelépek. Úgyis beszélni akartam vele, és igazából egész kellemes itt a semmi közepén, ráadásul a társaság is percről percre szimpatikusabb.
Elkerekedett szemekkel kaptam fel a fejem, láttam rajta, hogy tényleg megrémült.
Viccelsz? Ellenkezőleg! Mabel Rogers, a képeid... – erősen próbáltam a véleményemet elég választékosan és komolyan előadni, de végül csak széttártam a karjaim egy egyszerű mozdulattal és lelkesen ennyit mondtam: – Fantasztikusak. Komolyan.
Most jön a kínosabb része.
Egyáltalán nem értek a képzőművészethez, sosem értettem, hogy mit lehet órákig bolyongani egy múzeumban, mindenféle krikszkrakszokat bámulni és belelátni olyasmit, ami nincs konkrétan ott... – egy pillanatnyi szünetre szükségem volt, hogy majd új levegővel folytattam: – De mikor valamelyik nap a galériába tévedtem, nem is tudom... Talán már nem is emlékszel. Szóval... eléggé rossz passzban voltam, összejött minden, ami csak összejöhet, és a barátaimhoz sem fordulhattam, és akkor nem tudtam elmondani, de azóta is nagyon szeretném... Szóval csak azt akarom – nevettem el magam már kínomban, miért ilyen nehéz kinyögni? És miért kell megaláznom magam a hülye makogásommal? – Köszönöm.
Reménykedtem benne, hogy sikerült kivennie ebből a káoszból a lényeget. Igazából nagyon szívesen elmondtam volna újra, talán másodszor sokkal összeszedettebben is menne, esetleg azt is megindokolhattam volna, hogy mi a fenét hálálkodok itt, de ezek után az sem lepett volna meg, ha sikítva elrohan. Szép volt, Maya.
Vissza az elejére Go down
Mabel Rogers
seeker


Mabel Rogers

avi alany :
Madelaine Petsch

csatlakozás napja :
2020. Dec. 03.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
14

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptySzer. Dec. 16, 2020 8:04 pm

Maya && Mabel
Don't waste our precious time on boys with pretty eyes

058ffbd9a87da291e637e5a068f80316c57741d7.gif
Emlékszem amikor először találkoztunk. Bár őszintén szólva, nem is az akkori beszélgetésünk maradt meg bennem leginkább. Sokkal inkább az érzés amit akkor éreztem, amikor vele voltam. Akárcsak most, nyugalom és béke volt, még abban a nyüzsgő tömegben is, ami körbevett minket. Talán a galéria egyik legtelítettebb napja volt. Én mégis csak rá tudtam figyelni.
- Te balettozol? - lepődök meg. Ezt nem is gondoltam volna. Bár nem is ismerem még, de remélem ez változni fog. Csak azokat a dolgokat tudom róla, amiket hallottam. De tetszik, hogy balettozik, én nem vagyok valami jó táncos.
- Hidd el, te sosem zavarnál - csúszik ki a számon, mielőtt még átgondolnám mit is mondok. Remélem nem tűnik fel neki, a túlzott lelkesedésem. Nem szeretnék magyarázkodni.
A következő szavaira izgatottság fut rajtam végig. Szóval tetszik neki. A mosoly újra visszatér ajkaimra. Örülök, hogy ezt mondja, hiszen ez az életem.
Minden egyes szavára próbálok figyelni, ahogy arról kezd mesélni, nem igazán izgatják a múzeumok. Én kimondottan szeretem, de ezen nem fogunk összeveszni, ha úgy lesz, majd megyek egyedül.
- Persze, hogy emlékszem, el se tudnám felejteni - egy újabb olyan mondat csúszik ki a számon, amit előtte nem gondoltam át. De olyan izgatott és boldog vagyok attól amit mesél. Arról a bizonyos napról ami számomra is olyan sokat jelentett.
- Sajnálom, hogy a barátaid nem tudtak melletted lenni, de örülök, hogy a képeimben megtaláltad azt amit kerestél - sosem gondoltam volna, hogy valakire ilyen hatással leszek. De, hogy pont rá, azt végképp nem.
- Egészen pontosan mit köszönsz? - szeretném tudni, hogy mi az amiben én tudtam neki segíteni. Még ha közvetetten is, de én voltam az. Mi az amire rálelt a képeimben?
Fürkészem a tekintetét, de a legszívesebben világgá ordítanám a boldogságom. Táncra perdülnék, hiába nem tudok táncolni. De csak ülök ott mellette és várom, hogy pontosabban is kifejtse, hogy mit köszönhet nekem.


306
Remélem tetszik *-*
Vissza az elejére Go down
Maya Hardenbrook
student


Maya Hardenbrook

:: :
Az erdő mélyén 721025268a302e74497440a3e6d66a0e7b78e299

avi alany :
ꕥ Sophia Carson ꕥ

csatlakozás napja :
2020. Dec. 07.

tartózkodási hely :
ꕥ Langford ꕥ

hozzászólások száma :
12

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptySzer. Dec. 16, 2020 9:09 pm

Mabel & Maya
Some things are meant to be
tumblr_pr39fkF4zD1snvw3yo7_400.gifA kérdésére a béna viccem után maradt vigyorom mosollyá halványult. Mintha tényleg érdekelné. A balett olyasmi, amiről órákig tudnék beszélni, de valahogy sosem akart végighallgatni senki. Azt hiszem, komolytalannak találták, a balett kislányoknak való. A nagyim volt az egyetlen, aki támogatott ebben, a halála után viszont úgy éreztem, hogy tényleg időpazarlás, vannak fontosabb dolgok az életben.
Már nem – feleltem az igazsághoz hűen, nem akartam kimutatni, de valahogy kiült ez a bánatos mosoly az arcomra mielőtt megakadályozhattam volna. – Hat éve abbahagytam. A nagyim volt az egyetlen rajongóm, és mikor meghalt... – elakadtam. Ugye megmondtam? Van érzékem ahhoz, hogy kinyírjam a hangulatot. Minek kell nekem halálról panaszkodni valakinek, akivel most beszélek életemben először? – Szóval már nem táncolok – zártam gyorsan le, és igyekeztem rendezni a vonásaimat. Szerencsére nem esett nehezemre kis vidámságot erőltetni magamra, Mabel valahogy felvidítja az embert, legalábbis engem mindenképp.
Érdeklődve figyeltem, a megfogalmazása furcsa volt, de jól esett, amit mondott.
Tényleg? Ééés mi van, ha pszichopata vagyok? – húztam össze a szemöldököm, és megpróbáltam valami ijesztőnek szánt ábrázatot magamra varázsolni a hatás kedvéért, de a szám folyamatosan felfelé akart húzódni, végül el is nevettem magam.
A következő mondata megint összezavart, de hamar megmagyaráztam magamnak azzal, hogy az volt a megnyitó napja, nyilván nem felejtette el. Nem engem konkrétan, hanem az egész eseményt. Igen, így azért logikusabb. Mármint, miért örült volna csak nekem? Szerintem azt sem tudta, ki vagyok. Csak egy bólintással nyugtáztam a dolgot, és hadartam tovább, amit elkezdtem. Mikor ismét megszólalt elkomorodtam.
Nem az ő hibájuk. Én hibáztam óriásit, én kevertem magam olyan helyzetbe, ahol nem mondhattam el nekik semmit – védtem be azonnal Malorie-t és Prestont. Mert tényleg nem ők a hibásak, hogy szégyenletes dolgokat titkoltam előlük.
Visszanéztem Mabelre, és csak arra tudtam gondolni, hogy ez a lány tényleg egy zseni, ha megértette, amit itt összehordtam.
Igazából pontosan azt találtam, amit nem kerestem – az ölembe ejtett kezemet tanulmányozva folytattam: – A képeid ráébresztettek, hogy a világnak nem kell kalitkának lennie, rajtam múlik, hogy mit hozok ki belőle, és hogy nem más emberek kegyes figyelme tart életben. Eddig rosszul álltam a dolgokhoz, de a kiállítás segített meglátni egy másik utat. Egy nehezebb, de helyesebb és boldogabb utat. Ezt köszönöm, Mabel. – A monológ végén kissé félve pillantottam felé. Most vajon mit gondolhat rólam? Még sosem tárulkoztam ki így egy idegennek. Egyszerre volt felszabadító és ijesztő.
Vissza az elejére Go down
Mabel Rogers
seeker


Mabel Rogers

avi alany :
Madelaine Petsch

csatlakozás napja :
2020. Dec. 03.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
14

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptyVas. Dec. 20, 2020 3:54 pm

Maya && Mabel
Don't waste our precious time on boys with pretty eyes

058ffbd9a87da291e637e5a068f80316c57741d7.gif

- Nagyon sajnálom a nagymamád – szólalok meg együttérzően. Valóban nagyon sajnálom őt, még akkor is, ha nekem egy kicsit mást jelent a halál. Lucas halála tönkretette az életem, de nem úgy, mint másnak. Én nem szomorkodom és hiányérzetem sincs, hiszen nem ismertem. Sokkal inkább… nem is tudom, talán a dühös, ami leginkább kifejezi, amit érzek. Mérges vagyok, mert azzal, hogy elment, a szüleim azt várják el, olyan legyek, mint amilyen ő volt. Nem értenek meg, nem fogják fel, hogy én nem ő vagyok. Van saját életem és teljesen másképp képzelem el, mint ahogy azt ők szeretnék. De mégis a szeretetük miatt válok, mondhatni szörnyeteggé. Az ő elvárásaik miatt kell nekem álarcot viselnem. Miattuk nem lehetek az, aki lenni szeretnék. De talán egyszer eljön az én időm, amikor magam mögött tudom őket hagyni. Amikor saját magamat helyezem előtérbe és nem arra vágyom minden áron, hogy ők szeressenek. Akkor majd az lehetek, aki lenni akarok.
Átölelem Mayát, ha engedi. Nem szeretném, hogy szomorkodjon. Egyáltalán nem szeretem, ha valaki mellettem szomorú. Szeretném, ha vidám lenne újra.
- Szerintem csodásan táncoltál, bár nem láttalak, de szívesen megnéztelek volna – próbálom felvidítani. De nem csak azért mondom. Valóban jó lett volna látni, ahogy táncol. Mindig is odáig voltam a balettért, de sose próbáltam ki, nem nekem való. Én minden mozgáshoz túl béna vagyok. De ő biztosan mesésen festett a színpadon.
- Áh, én azt nem hiszem – nevetek fel. Még, hogy ő pszichopata. Ha ez igy van én űrhajós vagyok. Egyik sem valószínű, viszont az igaz, hogy nem ismerem valami jól. De a múltkori álmom még élénken él bennem. Ahogy ott álltunk az iskola udvarán. Ő pedig rajtam nevetett, miután feltártam neki a lelkem. Rossz belegondolni is.
Elkomorulok. Nem tudom mit gondoljak. Annyira ijesztő volt, annyira más. Bár most ahogy itt ülünk nem tűnik olyannak, mint az álmomban. Olyan kedves, pont olyan, mint amire emlékszem.
- Nekem bármit elmondhatsz. Tudom, hogy még nem ismerjük egymást valami jól, viszont, ha szükséged lenne valakire, aki meghallgat, én itt vagyok – nem tudom milyen bajba kerülhetett, de szeretném, ha tudná rám számíthat. Ha szeretné nekem azt is elmondhatja, amit a barátainak nem tudott. Mindenben támaszkodhat rám, bármiről is legyen szó, nem fogok elfutni. Nem tud olyat mondani, amiben ne állnék mellette.
Ahogy elkezdi mondani, egy kicsit összezavar. Azt talált, amit nem keresett? Ez pontosan mit jelent? De nem kell hangosan is kimondanom a kérdést. Ahogy folytatja már magyarázatot is kapok rá. A testtartásából és hangszínéből érzem, hogy ezt még nem nagyon mesélhette el senkinek. Vagy legalábbis én igy gondolom és azért viszonylag jó emberismerő vagyok. Általában hamar kiismerem az embereket, ezzel nem szokott gond lenni.
- Oh, Maya. Sajnálom, ha nem volt könnyű életed, sajnálom, ha úgy érzed bezárva éltél – kezdek bele a mondandómba.
- Viszont örülök, hogy hozzájárulhattam ahhoz, hogy elindulj egy szebb élet felé – nem tudom pontosan mi húzódhat a szavai mögött. De szeretném tudni, ahogy abban is reménykedek, hogy a boldogabb életében én is helyet fogok majd kapni.



498
Remélem tetszik *-*
Vissza az elejére Go down
Maya Hardenbrook
student


Maya Hardenbrook

:: :
Az erdő mélyén 721025268a302e74497440a3e6d66a0e7b78e299

avi alany :
ꕥ Sophia Carson ꕥ

csatlakozás napja :
2020. Dec. 07.

tartózkodási hely :
ꕥ Langford ꕥ

hozzászólások száma :
12

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptyHétf. Dec. 21, 2020 8:36 am

Mabel & Maya
Some things are meant to be
tumblr_pr39fkF4zD1snvw3yo7_400.gifA nyelvemen volt a "köszönöm", de végül nem mondtam ki, fura lenne megköszönni, hogy valaki olyan sajnálkozik egy szerettem halálán, aki nem is ismerte. Igazából a halál körüli kínos körök mind totálisan érthetetlenek. A filmekben persze mindenki tudja, hogy mit kell reagálni, de a valóságban a mély gondolatok vagy a könnyed feleletek nem működnek. Mielőtt megszólalhattam volna Mabel újabb kedves gesztussal lepett meg: megölelt. Fel sem merült bennem, hogy elhúzódok, esetleg hárítok, igazából nagyon jól esett, pláne, hogy a beszélgetés ilyen komorabb mederbe folyt hála nekem. Egyébként mennyire lehetek büdös az izzadtságtól egy tízes skálán? Tizenegy? Jaj...
Már jól vagyok.
Hazugság volt, de úgy éreztem, valamivel muszáj oldanom a hangulatot. Témát is váltottam volna, de megragadta valami a figyelmem: az arckifejezése olyan... nem is tudom, ismerős volt. Úgy értem, úgy tűnt, ő nem csak a vakvilágba beszél, hanem ismeri is az érzést. Hagynom kellett volna, de kíváncsi lettem.
Te is... Elvesztettél valakit?
Meg is bántam, ahogy feltettem ezt a hülye kérdést. Ezer meg egy téma van, amiről biztosan szívesebben csevegne velem, de nekem a leglehetetlenebb témát kell boncolgatnom.
Végül ő volt az, akinek sikerült a téma váltás.
Hát, tényleg elég jó voltam – adtam meg magam mosolyogva. – Majdnem annyira jó, mint te a fényképezésben – kacsintottam rá, igazán megérdemli a bókot. – Mióta csinálod?
Mosolyogva sandítottam felé, mikor felnevetett. Hű, még a nevetése is tökéletes.
Papírom nincs róla, de ki tudja – tártam szét a karjaim titokzatos képpel, de egyre nehezebben sikerült elfojtanom a kitörni készülő nevetésem. – Az őrültek elvileg nem tudják magukról, hogy őrültek – tettem hozzá, de megláttam, hogy ő egészen elkomorodott, így az én jókedvem is elpárolgott. – Valami rosszat mondtam?
Tudtam, hogy elrontom. Nem is én lettem volna, ha nem teszem tönkre.
Mikor azt mondta, hogy neki bármit elmondhatok, egy kicsit lefagytam. Egyszerre éreztem hálát és zavart, mert furcsa volt, hogy alig néhány perc ismeretség után ilyen bizalmas dolgokat akarjon hallani. Persze nem problémáztam ezen, Mabel nyilván ilyen lány: végtelenül kedves, aki szívesen meghallgat akkor is, ha fogalma sincs róla, hogy ki is vagy.
Köszi, de... Inkább csak szeretném elfelejteni –  kaptam el a pillantásom és inkább a földet kezdtem bámulni. Hogyan is mondhatnám el valakinek, aki ennyire jó, hogy én milyen borzalmas vagyok? Végül is csak hónapokig tartó viszonyom volt egy házas emberrel, aki az egyetemen tanít. Lehet, hogy Mabelt is. Biztosan nem ítélne el... ugyan már.
Végül csak sikerült elmondanom neki, hogy mennyire hálás vagyok, amiért segített. Megkönnyebbülten dőltem kissé hátra, és őt fürkésztem, miközben beszélt. Hihetetlen, hogy miközben az egekig dicsérem, csak azt hallja meg, hogy nehezen mentek a dolgaim. Ha nem tudnám, hogy nem, azt gondolnám, hogy Mabel valami angyal, mert életemben nem találkoztam még önzetlenebb emberrel. Csak a nagyival. Lehet, hogy az ő közreműködésével sikerült összeakadnunk? A nagyi tudta, hogy szükségem van rá? Igazán rá vallana, hogy a halál után is vigyáz rám, de nem igazán hiszek ezekben a dolgokban. Szeretnék, de eddig nem igazán történtek velem csodák.
Nem csak hozzájárultál. Ha nem tévedek be a galériába... szerintem még most is annak a gödörnek az alján csücsülnék – mondtam komolyan, majd bátortalanul megeresztettem egy mosolyt. – Ha valahogy viszonozhatnám, ha bármire szükséged lenne, csak keress meg, oké?
Azt nem tudom, hogy miben tudnék pont én segíteni egy ilyen lánynak, de tényleg szeretnék tenni érte valamit.
Vissza az elejére Go down
Mabel Rogers
seeker


Mabel Rogers

avi alany :
Madelaine Petsch

csatlakozás napja :
2020. Dec. 03.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
14

Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén EmptyVas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya && Mabel
Don't waste our precious time on boys with pretty eyes

058ffbd9a87da291e637e5a068f80316c57741d7.gif

Ahogy elengedem Mayát, az arcát fürkészem. Azt mondja jól van, de én ezt kétlem. Nem úgy tűnik, mint aki tovább tudott már lépni. Van olyan szerettünk, akinek a halálán sosem leszünk képesek túllendülni. Neki is biztos ilyen személy volt a nagyija. Valószínűleg nagyon közel állhattak egymáshoz. Sajnálom Mayát, biztosan nehéz lehet neki.
Következő kérdése váratlanul ér. Először azt sem tudom mit felelhetnék. Számomra ez nem olyan egyszerű. Mások számára talán megérhetetlen is. Valóban elvesztettem valakit, de mégsem maradt utána űr bennem.
-A bátyámat – felelem végül. Néha elgondolkozok rajta vajon milyen is lehetett ő, persze azon kívül, amit már tudok. Voltak-e álmai? Mit akart elérni az életben? Ő is érezte-e néha a nyomást a szüleink miatt? Volt-e sötétebb oldala? Vagy valóban csak az a makulátlan srác volt, aminek mindenki látta. Sajnálom, hogy nem ismerhettem.
-Köszönöm – jól esik Maya bókja, talán egy kicsit még bele is pirulok szavaiba.  Nem mintha még sosem dicsértek volna meg. Rendszerint elismerik a munkáimat. De azért ez mégis csak más. Ő Maya, tőle hallani egészen más, mint bárki mástól.
-Már gyerekkoromban is fényképezőkkel játszottam – nevetek fel. Általában ezen kijelentésemet, csodálkozás szokta kísérni. El sem tudják képzelni, hogy egy kislány a babák helyett gépekkel játszon.
-Komolyabban, talán úgy tizenhárom éves koromban kezdtem benne elmerülni. De már nem emlékszem pontosan. Csak arra, hogy mi volt az, amit először lencsevégre kaptam. Bár nem vagyok annyira büszke rá, igazából nem is arról akartam képet készíteni, amiről sikerült. Csak otthon vettem észre, hogy egészen az van a fotókon, mint amit terveztem – veszek egy mély levegőt. Nem tudom ugyan Mayát mennyire érdekli a történet, de remélem nem untatom vele.
-Szóval a képek témája sokkal inkább egy pár szakításáról szólt, mintsem a graffitikról, amiről terveztem volna. Amikor először a kezembe vettem a képeket, szégyelltem, hogy nem figyeltem oda jobban. Nem kellett volna, ennek az eseménynek a részévé válnom. Csak rájuk tartozott volna. Viszont amikor jobban megnéztem, az nagy hatással volt rám. Az érzelmek, amik megjelentek az arcokon, hogy mennyire képes egy fotó visszatükrözni azt, amit ők éreztek, ez a felismerés elindított egy úton – fejezem be végül. Ismét Mayára emelem tekintetem. Próbálom kitalálni, hogy mennyire unhatta a sztorit, amit előadtam. Remélem azért nem akar rögtön elaludni itt mellettem.
-Igazad lehet, de biztos vagyok benne, hogy rólad senkinek sem jutna eszébe ezt feltételezni – bár őszintén szólva még akár az is lehet. Akár lehet egy báránybőrbe bújt farkas is. Akkor viszont nagyot csalódnék magamban és az emberismeretemben.
-Nem, dehogy csak elgondolkoztam – felelem miközben igyekszem száműzni az előbbi gondolataim. Az álmomnak nincs semmi valóság alapja, úgyhogy nyugodtan tovább is léphetek rajta.
Nem tudom mit követhetett el, nem tudom, mi lehet az, amiről nem akar beszélni, de nem hiszem, hogy olyan nagyon nagy butaság lenne. Minden ember hibázik, biztos, hogy neki is van rejtegetni valója, de abban is biztos vagyok, hogy az valami kis apróság.
-Ugyan, boldoggá tesz, hogy segíthettem és az, hogy miattam, vagyis a képeim miatt változtatsz az életeden, több mint elég. Örülök, hogy adhattam valamit – még ha csak közvetlenül is. Még akkor is, ha nem is tudtam róla, mindeddig. Maya Hardenbrook, te már ezzel is boldoggá teszel engem. De ha lehetne egy kívánságom, akkor azt kívánnám, hogy a kezdődő érzelmeimet egy napon te is viszonozni tudd. Azt kívánom, tudj ugyanúgy rám nézni, ahogy én rád nézek. Talán egy nap megvalósulhat ez is, de addig boldoggá tesz a tény, hogy hatással voltam rád, az életedre.


566
Remélem tetszik *-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az erdő mélyén Empty
TémanyitásAz erdő mélyén Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az erdő mélyén
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: a rémálom kezdete :: külváros-
Ugrás: