Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 Mara Grabowsky
Go down 
Mara Grabowsky
ghost


Mara Grabowsky

:: :
Mara Grabowsky 0398cf69b9fa614c6000e9cc2d0162f0c6720501

avi alany :
Rachel Roth

csatlakozás napja :
2020. Dec. 11.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
8

Mara Grabowsky Empty
TémanyitásMara Grabowsky EmptySzomb. Dec. 12, 2020 9:34 pm

Mara Grabowsky
idézet jöhet ide

leszbikus
giphy-downsized.gif
20
saját
8cb7b46c947ce443c6277e12a35bcc7b.gif
szellem
langford
giphy-downsized-medium.gif
Rachel Roth
család
Azóta nincs családom, hogy elmondtam nekik, hogy engem nem a pasik érdekelnek. Aznap elvittek egy kollégiumba, és minden köszönés és búcsu nélkül ott hagytak. Apa még úgyan fizette, kollégiumi kiadásokat, de azzal a feltétellel, hogy messzire kerülnöm kell őket. Előtte sem voltam a család kedvence, de akkor még a tagja voltam. Testvéreim is úgy kerűltek, mintha attól félnének, hogy meg fertőzöm őket, és ők is a saját nemükhöz vonzódnának. Nagyiék, még szentelt vízzel is lelocsoltak.
természeted
Békés természetü vagyok, ha beszólnak úgy sem szólok vissza, hisz nem tudnék mit. Kedves segítőkész vagyok, és egy balek amit a menő srácok/csajok imádnak kihasználni, hogy ők nyugodtan buliz hassanak. Én nem vagyok az a bulizós féle, a tizenhatodikat is csak a barátaimmal töltöttem egy D&D asztali szerepjátékkal, pizzával és jó sok szénsavas ücsivel. Ennél több sose kellett, és az ajándék, hogy akkor én lehettem a kaland mester, én vezethettem le egy kalandot. A barátaimra, mindig is számíthattam, ahogyan ők is mindig számíthattak rám, mindig elmentem a találkozóinkra, de aztán lett párom és ahogyan az lenni szokott, a barátaimat hanyagolni kezdtem, de csak mert a barátnőmnek nem voltak szimpik, viszont az ő barátai pedig nekem nem volt szimpi, de ő nem volt hajlandó elhagyni őket, viszont a barátai mind kezdték hanyagolni, mert látták rajta, hogy nem százas.
képességed aktiválása
-
halálod
Nem volt kellemes meghalni, főleg mert terveim voltak a jövőmet illetően. Szerelem, talán házasság, (Tényleg, vajon itt házasodhatnak az egy nemü párok? Mert fogalmam sincs.) kariert is akartam, egy saját képregény világot, de a pszihopata csajom úgy gondoltat, ha nem lehetek az övé, akkor másé se legyek, és kilökött az ablakon. Természetesen féltem, és még élni akartam, de úgy estem, hogy kitört a nyakam, így azonnal meghaltam. Az életem nem perget le elöttem, és a sötét alagút végén sem láttam azt a bizonyos fényt, csak bekövetkezett amit még nagyon nem akartam.
0ebed56fd948dc99e0f9dc1e33d2905f67beab2c.png

Mióta megidézett azzal a szarral, csak vele vagyok és most is az utcán követem, de nem könnyű mivel egyre gyorsabban szedi a lábait, hogy lehagyon. Szegény nem is tudja, hogy engem nem tud lerázni, mert magam se tudom mi okból, de rá ragadtam.
- Legalább az utcán békén hagynál? - Kéri kétségbe esve, pedig a követésen kivül, mást nagyon nem tettem, még hozzá se szóltam.
- Tudod létezik olyan, hogy magán szféra biztos neked is van olyanod, vagy legalább is volt míg éltél. - Mondja tovább, miközben gyorsan halad. Nagyon gyorsan kiderül, hogy a legközelebbi bárba halad, hogy igyon valamit.
- Még dél sincs, de te már innál? De legalább elötte egyél valamit, hogy ne legyél megint olyan hamar részeg. - próbálok tanácsot adni, de ő csak rám néz azzal a gyilkos tekintettel, majd beint nekem és nyitja is az ajtót aztán be iharzik a bár ba, ahova természetesen követem. A pulthoz érve az ottani székek egyikére ül, és a pulton kezd dobolni, mikor is felbukkan a pultos.
- Mit adhatok? - Kérdi tőle, ő pedig kezdi sorolni a rendelését.
- Mindegy, csak ártson és kisérőnek pár felest. - Mondja, és a pultos a fejét csóválva kiszolgálja.
- Na, így legyen ötösöm a lottón. Még véletlenül sem cáfolsz rám. - Jegyzem meg, egy árnyalatni gúnyal a hangomban, és ő most egy utálkozó nézéssel ajándékoz meg.
- El dugulnál végre, és lekopnál rólam? - Kérdi, és a pultos elég furán tekint rá, de azért eltávolodik tőle, mert közben a pulthoz lép valaki, hogy kérjen magának italt, és a pultos őt is kiszólgálja, közben a látómat nézegeti, és közelebb lép hozzá.
- Szia szépségem, látom magad alatt vagy. Van pár Mariskám akik szívesen fel vidítanának. - Mondja a fickó, és három füves cigit vesz elő. A füves cigik felé kezd nyúlni, én pedig pánikba esem, hisz elvileg már egy egyszer kipróbált cucc is függőséget okoz, hát még három. Ráadásul, az egy dolog ha pár ital lecsúszik a torkán, de azt semmi kép nem szeretném, ha miattam drogos lenne.
- Oké rendben, tenyertél kapsz három egész nap magányt, csak ne fogad el. - Mondom, mire ő vissza huzza a kezét, és a férfire vigyorog.
- Tégy meg nekem egy szívességet, és dugd fel magadnak a drága Mariskáidat, és huzzatok innen. Lehet, hogy magam alatt vagyok, de még sose éltem velük, és eztán sem fogok. - A mondatára, a férfi elteszi a füves cigiket, és a kapott itallal a kezében eltűnik, vissza ment a társaságához. Én pedig megnyugszom, hogy nem fogadta el azokat a cigiket. Hallom a nevetését, és felé fordulok. Talán egyet mégis elvett csak azt nem láttam volna? Pedig semmi sincs a kezében.
- Mi olyan vicces? - Kérdem, és a kezeimet össze kulcsolom a melkasomnál.
- Te... te... te... - Mondaná amit akar, csak a nevetéstől nem sikerül neki, és erre valamiért én is elmosolyodom, a pultos pedig csak a fejét csóválja. Miután lenyugodott, és képes lett a beszédre, akkor már hozzám tudott szólni.
- Figyelj, kedves gesztus tőled, de nem kell három napra eltünnöd, csak néha jól esne egykis magány, ugye megérted. - Mondja, én pedig bólintok, hogy megértem.
- Rendben, akkor most magadra hagylak, majd találkozunk. - Mondom, és a nyomaték kedvéért eltünök.
Vissza az elejére Go down
Natty Holewinski
seeker


Natty Holewinski

:: :
Mara Grabowsky Tumblr_inline_oe29x2SdAF1rifr4k_500

avi alany :
alycia debnam-carey ●

csatlakozás napja :
2020. Nov. 30.

tartózkodási hely :
langford ●

hozzászólások száma :
19

Mara Grabowsky Empty
TémanyitásMara Grabowsky EmptyKedd Dec. 15, 2020 7:29 am


elfogadva
üdvözlünk nálunk

Nagyon örülök, hogy nem ment el a kedved az oldaltól. és maradtál itt velünk, ezt szerettem volna már az elején leszögezni. Másodjára pedig azt szeretném elmondani, hogy mennyire különleges pofit választottál magadnak. A leszbikus meg annyira illik hozzá, nagyon átadja a karaktered azt a beállítottságot.
A lapodra térve nem találtam semmi kivetnivalót, nagyon tetszik az a kis foszlány, amit megragadtál, és átadja mennyire is kötődnek egymáshoz a szellemed, és a látó, akire csatlakozott. Szépen írsz, és jó volt olvasni most már a második alkotást is tőled, csak így tovább :3
Ne haragudj, hogy tegnap nem értem ide, sajnos közbejöttek gondok, de én bevallom nem bánom, hogy csak most jutottam ide, mert így legalább jól indult a reggelem Mara Grabowsky 599431798 nyomás lefoglalni a pofid, és belevetni magad a játékba:3
Vissza az elejére Go down
 
Mara Grabowsky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: porcelángyár :: városlakóink :: szellemek-
Ugrás: