Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 Casper
Go down 
Adam Blackrock



Adam Blackrock

csatlakozás napja :
2020. Dec. 04.

hozzászólások száma :
1

Casper Empty
TémanyitásCasper EmptyPént. Dec. 04, 2020 11:21 pm

Adam Blackrock
„A legtöbbször az vagy, aminek hisznek.”

Hetero
giphy-downsized.gif
27
Keresett
8cb7b46c947ce443c6277e12a35bcc7b.gif
Szellem
-
giphy-downsized-medium.gif
Charlie Hunnam
család
Lehettem volna az angol elit része, hiszen apám az Oxfordi Egyetem Antropológia, és társadalomtudomány professzora volt, míg anyám Anglia legnagyobb gyógyszer gyártó cégének volt az egyik kutatója volt. 7 éves koromra 3 nyelven beszéltem folyékonyan, s olyan elit Elemi iskolába jártam, ahol az egyenruha többe került, mint Green Street-en lakók átlag fizetése. 14 éves koromra már biztosított volt a helyem az Oxfordon. Úgy nézet ki, hogy sikeres sznob leszek, mint a szüleim, akik minden nap 17h-kor teáztak. Ahogy kamaszodtam, úgy kezdődtek a csínyek. Lenyúlni apa Brandy készletéből egyet… Betörni a csónakházba… ellopni a vadászház kulcsát, és felmenni a hasonló elkényeztetett ficsúrokkal. Míg egy nap találkoztam egy lánnyal. Hasonló volt mi, de mégis más. Arról álmodott, hogy nem azt tesszük, amit a szüleink akarnak, hanem hogy szabadok leszünk. Vad volt, és gyönyörű. És az én szépséges szerelmem. Az Első. 1,5 évig alkottunk egy párt, ami közben megtapasztaltuk az első csókot.. az első együttlétet… az első igazi féltékenységet… Mi volt az úri gyerekek fenegyerekei. Bolti lopások, esti kilógások, és hasonló csínyek, amikből apu és anyu mindig kihúzott minket.  De vége lett… én pedig magamat hibáztattam. Nem voltam elég vad neki. két hét múlva már előzetesben voltam a rendőrségen betöréses lopás vádjával. Apám teljesen kiborult. De nem érdekelt. Új barátaim lettek, az utcáról, akiknek én voltam az úrifiú. Keményebbnek mutattam magam, mint amilyen valójában voltam, hogy befogadjanak… 21 éves koromra már 1 év letöltendőt kaptam a fegyházban. Oda lett Oxford, és minden. Apám kitagadott.
természeted
Apám azt mondta mindig, hogy én egy jó ember vagyok, akinek aranyból van a szíve. Az évek alatt erre nagyon rá cáfoltam, hiszen az utcán nem él meg az, aki kedves, és aranyos. Ha beszólsz, csipkelődsz, akkor érzik, hogy vagy. Azt sem szabad tűrni, hogy beszólnak, akkor üss vissza, különben gyenge vagy. A verekedésben az a jó, hogy segít levezetni a feszültséget. Az sem zavart, ha egy nőt kellet a falhoz lökni, és rá ordítani, hogy kussoljon, vagy szét lövöm a fejét. Max utána ittam két felest. Azt viszont nem nagyon tudták rólam az utcákon, hogy karácsonykor csokit osztogattam a gyerekeknek. Vagy hogy önkéntes mikulásként jártam a házakat mosolyt csalva az emberek arcára.
képességed aktiválása
-
halálod
Vannak dolgok, amiket nem lehet megtenni büntetlenül. Ilyen az, hogy átversz valakit, és kinyírod az emberét. Főleg, ha olyannal teszed meg, mint az Orosz maffia keresztapja. Alig 2 nap alatt rám akadtak. Egy fekete furgon lassított le mellettem, zsákot húztak a fejemre, és már tuszkoltak be. Csupán a gyárban vették el rólam a zsákot. Nem érdekelte őket, hogy látom őket, vagy felismerem. Még Nyizsnij Tagil sem aggódott, hogy felismerem, pedig ő a Bratva feje. Nem volt bennem kétség, hogy innen nem jutok ki élve. Először csak fellógattak egy láncra, majd kalapáccsal kezdték eltörni a csontjaimat, fogaimat.  Utána le vagdosták az utolsó újperceimet, hogy ne tudjak avval azonosítani, s csak ezek után öntöttek le benzinnel…. üvöltöttem a fájdalomtól, és szinte bármit megadtam volna nekik, csak legyen vége. Csak azt az egy nevet nem mondtam ki, amit hallani akartak: Rowlins. Ördögi vigyorral öleltem magamhoz a kaszást, hiszen igazam volt. Tartottam magam a szavamhoz. "Megvédelek bármi áron."
0ebed56fd948dc99e0f9dc1e33d2905f67beab2c.png
Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged. Ide jön a várva várt előtörténeted, amit olyan formában írsz meg, ahogy csak szeretnéd, a fontos, hogy ismerjünk meg belőle téged.
Vissza az elejére Go down
 
Casper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: porcelángyár :: készülõ karakterek :: alkotás alatt-
Ugrás: