Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 Mabel Rogers
Go down 
Mabel Rogers
seeker


Mabel Rogers

avi alany :
Madelaine Petsch

csatlakozás napja :
2020. Dec. 03.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
14

Mabel Rogers Empty
TémanyitásMabel Rogers EmptySzomb. Dec. 05, 2020 1:45 am

Mabel Rogers
Aki annak ellenére, hogy semmi kedve hozzá, intenzíven mosolyog, végül jobban fogja érezni magát. Az érzések befolyásolják a mimikát, a mimika befolyásolja az érzéseket.

biszexuális
392a478ba9b163b6364ac9f5f67a0b07d547ce15.jpg
21
Canon
d48b91ffcf4f1ceaa80ea7a47b877fbd1c9db5f0.jpg
Látó
Langford
c6a358a9d09e100303b9d955a88c8fad9d734af0.jpg
Madelaine Petsch
család
Volt egy tíz évvel idősebb bátyám, Lucas. Okos volt, erős és kitartó. De Lucas meghalt, amikor én 5 éves voltam. Nem nagyon emlékszem rá, de biztosan közel álltunk egymáshoz, erről a házunkban fellelhető képek tanúskodnak. De ha azt kérdeznéd, hogy hiányzik-e elsőre talán rávágnám, hogy igen. Másodszorra viszont már elgondolkoznék. Szerethet- e valaki olyat, akit nem is ismer? Hiányozhat-e az akire még csak nem is emlékszünk?
Nekem csak a fájdalom maradt meg belőle, na meg az elvárások. Anyám könnyes szeme, ahogy Vasárnap délben az ebédhez terít, sokáig kirakta a negyedik terítéket is.
Apám, ahogy elcsukló hangon említi a nevét, ha valaki felemlegeti neki.
Nem csoda hát, hogy úgy emlékszem vissza a gyerekkoromra, mint egy rossz rémálomra. A szüleim nem sokat foglalkoztak velem, ha mégis csak azt sulykolták belém, miért nem vagyok olyan, mint Lucas. Fiatalabb koromban, csak arra vágytam, hogy minél gyorsabban, minél messzebb kerüljek tőlük. Ennek ellenére nagyom szeretem őket, csak úgy érzem megfojtanak az elvárásaikkal. Nem tudják elfogadni, hogy én nem Lucas vagyok.
természeted
Külsőre talán egy csupa szív, mosolygós lánynak látsz, aki élvezi az életét. Ám ez inkább nevezhető csak álarcnak. Az igazság az, hogy ezt a szüleim plántálták belém. Miattuk hordom a maszkot, belül sokszor ordítani tudnék. A mosoly, amit te lehet valósnak hiszel, hidd el, nem az.
Az iskola egyik legjobb tanulója vagyok, de ez is csupán azért, mert gyerekkorom óta azt hallgatom... Bezzeg, Lucas. Ő mindig színötös volt és, hogy én ne hozzam szégyenbe a családom azzal, hogy ezt lerontom.
Az életem tökéletesnek tűnhet, mindenem meg van csak szeretnék. Soha, semmit nem kellett nélkülöznöm, talán ezzel akartak kárpótolni.
Vannak akik irigyelnek, mindazért amim van, amit elértem. De ha tudnánk az igazságot, vajon akkor is így állnának hozzám? A lányok csak azt látják belőlem, hogy enyém a legdögösebb pasi a suliban. De vajon mit szólnának, ha tudnánk, titokban mást szeretek? Méghozzá egy lányt. Persze tudom, hogy sosem lehetünk egy pár, az érzéseimet, mélyen legbelül el kell temetnem magamba. Még a legközelebbi barátaim és a barátom se tudják, hogy valójában mi zajlik le bennem. Arra tanítottak, hogy az álarcot sosem vehetem le, gyengeségeimet, nem fedhetem fel.
Ezek után, mondd meg te, hogy ki vagyok. Még mindig annak a menő, bájos lánynak látsz, vagy megváltozott rólam a véleményed?
képességed aktiválása
Ha az előbbiek nem lennének már éppen elegek, van egy titkom, egy szörnyű titkom. Egy ideje van egy kísértetem, szellemem, vagy, hogy is nevezzem. Nem látom, nem hallom, csak érzékelem, néha egy körvonalat látok, de semmi több. Félek, néha frászt kapok tőle, de persze az én hibám, miért is foglalkoztam a spirituális világgal?
Az egész akkor kezdődött amikor elvégeztem egy rövid tarot kurzust.
Mindig is érdekelt a kártya világa, már jó pár éve jártam jósnőhöz is. Szerettem megtudni, hogy mi vár rám a következő hónapokban. Egyszer egy nagyon érdekes kirakást csinált nekem. Amire biztosan emlékszem a Főpapnő és a Halál lapja. A Főpapnő lapja arra utalt, hogy nekem is foglalkoznom kellene a spiritualitással, a Halál pedig a túlvilági dolgokkal áll kapcsolatban.
halálod
-
tumblr_przmgnQ3jM1wftoggo2_250.png
Ebben a hónapban Mabel Rogers-sel olvashattok interjút, akinek képeit még egy hónapig megnézhetitek a helyi galériában.

Mabelt sokan ismerhetitek, kitűnő tanulmányi átlagáról, a fotóiról, amiket mi is már többször lehoztunk, illetve az iskolai munkájáról. De kezdjük az elején. Mióta foglalkozol a fotózással és mit szeretnél elérni a képeiddel?

Amióta az eszemet tudom érdekel a fotózás. Már gyerekként is, míg más lányok babáztak, én a játékfényképezőmmel játszottam.
Hogy pontosan mit szeretnék vele elérni, azt még nem tudom. Csak élvezem megörökíteni ami megfog. Legyen szó akár egy helyről, személyről vagy bármiről. Ahogy láthatjátok még a stílusom sem alakult ki.


Ha mégis választanod kellene, mi az amit a legszívesebben kapsz lencsevégre?

Ez fogós kérdés - látszik, ahogy elgondolkozik rajta.
Talán az embereket, az élethelyzeteiket. Ahogy mondani szokták a pillanat elszáll, de egy kép örökké megmarad. Ezáltal emlékezhetnek akár egy születésnapra, akár az esküvőjük napjára. Felidézhetik milyen volt régen, elővehetik az albumaikat és újra átélhetik azt ami már elmúlt.


Sok ilyen felkérést kapsz?

Sajnos nem eleget, vannak akik megkeresnek, de még nem elég ismert a nevem. Persze hozzájárul az is, hogy sok mindent még csak most tanulok. De ha bárkinek szüksége lenne rám, nyugodtan keressen meg, tudja hol talál.

Én is biztosíthatom olvasóinkat, hogy Mabel kiváló munkát fog végezni, csak ajánlani tudom. Viszont térjünk is át egy másik témára, értesüléseim szerint az iskolai programokban is kiveszed a részed. Tagja vagy például az egyetemi diákönkormányzatnak. Miért tartod fontosnak az ottani munkád?

Úgy gondolom ezáltal segíthetek diáktársaimon. De amit a legjobban élvezek benne a rendezvények szervezése és azok lebonyolítása. A legközelebbi eseményre is már gőzerővel készülünk és alig várom, hogy a többi hallgató is lássa. Ilyenkor mindig nagyon izgulok, hogy a közösen kitalált ötletek, hogy fognak nekik tetszeni.

Ezeken a rendezvényeken is szoktál fotózni?

Természetesen. Általában az évkönyvbe is az én képeim kerülnek, amire külön büszke vagyok.

Ha jól tudom, mindezek mellett még kitűnő tanuló is vagy. Hogy van időd ennyi mindenre?

Számomra a tanulás nem feladat, élvezem, ezért sokkal könnyebben is megy. Persze vizsgáknál próbálok csak azokra koncentrálni, olyankor amit lehet próbálok csúsztatni.

Végezetül arra lennénk kíváncsiak, lenne- e  bármi tanácsod kezdő fotósok számára?

Kimondottan tanáccsal nem tudok szolgálni, de kezdjétek el és csináljátok. Higgyétek el, ha ez a ti utatok bele fogtok jönni.

Köszönöm, hogy eljöttél és egy kicsit megismerhettünk téged!

Én köszönöm!

Remélem élveztétek az interjút, amit ezzel a különleges lánnyal készítettünk A következő számban találkozunk és ígérem akkora is egy hasonlóan izgalmas interjú alannyal várunk titeket.
Vissza az elejére Go down
Natty Holewinski
seeker


Natty Holewinski

:: :
Mabel Rogers Tumblr_inline_oe29x2SdAF1rifr4k_500

avi alany :
alycia debnam-carey ●

csatlakozás napja :
2020. Nov. 30.

tartózkodási hely :
langford ●

hozzászólások száma :
19

Mabel Rogers Empty
TémanyitásMabel Rogers EmptySzomb. Dec. 05, 2020 9:17 am


elfogadva
üdvözlünk nálunk

Drága Mabel!  Mabel Rogers 599431798 ez a canon az egyik szívem csücske és örömtáncot jártam amikor megláttam, hogy megérkezett. Nem csalódban benned, tökéletesre alkottad, pont olyan lett, mint amilyenben reménykedtem, sőt igazából még jobb is! Szerintem nagyon ötletes az előtörténeted, rég láttam már hasonlót és most jól esett egy ilyet látni. Remélem sikerült majd helyretenned az életed, és a szellemedet is, de hidd el, lesz aki majd tud segíteni neked ebben.
Nem tartalak fel tovább, menj csak foglald le a szép pofidat, majd irány játszani (én majd el is rabolnálal egyszer valamikor  Mabel Rogers 3017812677 ). Üdv itt köztünk  Mabel Rogers 599431798
Vissza az elejére Go down
 
Mabel Rogers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: porcelángyár :: városlakóink :: látók-
Ugrás: