Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 natty holewinski
Go down 
Natty Holewinski
seeker


Natty Holewinski

:: :
natty holewinski Tumblr_inline_oe29x2SdAF1rifr4k_500

avi alany :
alycia debnam-carey ●

csatlakozás napja :
2020. Nov. 30.

tartózkodási hely :
langford ●

hozzászólások száma :
19

natty holewinski Empty
Témanyitásnatty holewinski EmptySzer. Dec. 02, 2020 10:53 pm

Natalia Holewinski
Every time we go dancing, I see his straying eyes

pánszexuális
24
canon
látó
langford
alycia d.-carey
család
Imádtam őket, az egész életemet, valami miatt mégis cserben hagytam őket, és csalódást okoztam nekik. Nem tudom miből gondoltam, hogy ez jó lesz, persze a tinik lázadnak, de a fene se gondolta volna, hogy így fog kijönni rajtam. Elszakadtam tőlük, de a legrosszabb az, hogy a nővéremtől is. Ő volt a mindenem, az én mentsváram, akinek a vállán mindig kisírhattam magam, és egy bödön fagyival várt, ha rossz napom volt. Most meg... Ha muszáj akkor találkozom a családom minden tagjával, és vele is. Kár, pedig hiányzik, mégsem érzem azt, hogy készen állok újra arra a bensőséges viszonyra ami vele volt.
természeted
Gyerekként mindig nagyon kedves, és csendes gyerek voltam, nem akartam senkit se megbántani, és erre tanítottak a szüleim is. De minden megváltozott, amikor gimibe kezdtem járni. Nem jó társaságba kerültem, és emellett még a lázadó korszakomat is éltem, aminek az lett a következménye, hogy kifordultam önmagamból. Tomboltam, hisztiztem, és az egész életet utáltam, kiutat kerestem, amit sosem találtam meg. Mára a kettő közt vagyok, nem tombolok, egészen addig, amíg valamit meg tudok oldani, de igen türelmetlenné váltam. A kedvességem sem veszett el, de egyre inkább kezd visszaszorulni, hiába igyekszem, valami mintha belülről emésztene fel.
képességed aktiválása
Mindig is éreztem, hogy valami nincs rendben velem. A család amolyan fekete báránya voltam, de a barátaim mindig ott voltak nekem. A baj csak az volt, hogy nem a legjobb társaság voltak, és belevittek mindig a rosszba. A boszorkány táblát viccnek tartották, és igen, mondhattam volna nemet, de mégiscsak a barátaim voltak, nem akartam, hogy nyámnyilának gondoljanak. Én buta, inkább gondoltak volna annak. Maga a "játék" is elég lett volna azt hiszem számomra, de nekik nem volt elég, egy temetőben akarták végig csinálni, én meg mint a jó kiskutya mentem velük. Akkor aznap hozzám ragadt egy szellem, akit a mai napig nem tudtam lerázni magamról, pedig nem a kedves fajta.
Sosem hittem volna, hogy az életem valaha is rémálomnak fogom felfogni. Persze voltak gondjaim, és akkor azok tűntek a legnagyobb gondoknak, ma ott tartok, hogy ezek a gondok már semmit sem jelentenek. Ez az egyetem igenis sokat jelent nekem, ha ők nem lennének, már szerintem kiszaladtam volna a világból. Megpróbáltam megölni magam nem egyszer, de mindig valami megakadályozott. Egy mások számára láthatatlan dolog, ami nekem igenis is valós.
- Már megint mit csinálsz? Remélem nem töröd hülyeségen a fejed - a hangra azonnal felkapom a fejemet, nem hiszem el, hogy már megint itt van. Ez az "ember" még két perc nyugtot sem hagy nekem, és ha ő nem lenne normálisnak érezném magam. Miatta majdnem diliházba zárattam magam. Elhittem, hogy megőrültem, hogy az elmém megbuggyant, és nem tud más segíteni rajtam, csak a rengeteg gyógyszer és a gumiszobák. Ha nem nyerek itt megnyugvást, akkor már ott lennék, és nem egy szobában egy magamban. Vagyis, reméltem, hogy egy magamban.
- Menj el... Esküszöm, ha nem lennél halott, én magam tekerném ki a nyakadat - ingatom meg a fejemet, majd lapozok a füzetemben, és írom tovább amit elkezdtem. Nagyon igyekszem kizárni őt, de túl közel jön hozzám, és majd kiugrom a székemből, amikor arca már az enyémben van. Még mindig meg tud ijeszteni a kinézetével, pont úgy, mint az elején tette.
- Ugyan már! Tudom, hogy szeretsz, ne tagadd. Unalmas lenne nélkülem az életed! - vigyorog az arcomba, szinte egészen a füléig ér a vigyora, ami még ijesztőbbé teszi őt számomra. Láttatok olyan horror filmeket, ahol nem az ijesztett meg, amivel próbáltak? Ahol nem maga a képi világ cseszte szét az agyad, hanem magának a "főgonosznak" a kinézete? Na ő pont ilyen. Elég csak ránézni, ahhoz, hogy mindenkinek rémálmai legyenek tőle.
- Igazad van, szeretem, hogy minden alkalommal össze akarom csinálni magam ha meglátlak és rémálmokkal fekszem le minden éjjel. Ennél boldogabb nem is lehetnék - fordulok el tőle teljes testemmel, és remélem, hogy végre békén fog hagyni. A remény hal meg utoljára, nem igaz? - Amúgy, ha még élnél is remek lehetnél egy horrorfilmbe - pillantok az irányába, de látom, hogy nincs ott, így egy halk sóhajt hallatok, reménykedő, hogy nincs itt, de ilyenkor mégiscsak elfog egy amolyan üresség. Nem tudom miért, de néha tényleg jókor bukkan fel, amikor igazán egyedül érzem magam.
- Ha élnék, tuti  már az ágyamban lennél - az ő ágyáról beszél, de mégis az enyémen fekszik, én meg így anélkül, hogy odafordulnék hozzávágok egy radírt. Nem hiszem, hogy eltalálom, de nem is ez volt a cél, csak azt akarom, hogy csendben maradjon. Hiába jön olykor jókor, ha csak idegesíteni tud azzal, hogy megszólal. Borzalmas egy alak, kár, hogy nem tudom megölni, most legalábbis még nem.
Vissza az elejére Go down
Abigail Holewinski
seeker


Abigail Holewinski

:: :
natty holewinski Tumblr_nbwxfvOW2o1r5lzbfo4_r1_250

avi alany :
• leighton meester

csatlakozás napja :
2020. Nov. 23.

tartózkodási hely :
• next to my little sister

hozzászólások száma :
21

natty holewinski Empty
Témanyitásnatty holewinski EmptyCsüt. Dec. 03, 2020 12:16 pm


elfogadva
üdvözlünk nálunk

Drága édes kis hugicám! Olyan gyönyörű pofit választottál magadnak, hogy nem győzöm nézni a profilodat. Mióta megláttam őt a The 100-ban, azóta nagy kedvencem a színésznő, szóval már ezzel is megnyertél magadnak, de ha ez még nem lenne elég, egy olyan szép és kerek karakterlapot tártál elénk, hogy ha akarnék se tudnék belekötni. Pedig szeretek ám veled csipkelődni. :roll:
Reménykedek abban, hogy a sors úgy fogja hozni, hogy összetalálkozunk Langfordban és ismét olyan lehet a kapcsolatunk, mint régen, bár mindketten sokat változtunk, mióta kiváltottuk a képességünket, de kitudja... Remény hal meg utoljára, ahogy szokás mondani.
Foglalásaid megvoltak, én is igyekszem és rabollak is játszani, szeretlek húgocskám.^^
Vissza az elejére Go down
 
natty holewinski
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: porcelángyár :: városlakóink :: látók-
Ugrás: