Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 Mr. Darcy
Go down 
Ottilia Dempsey
seeker


Ottilia Dempsey

:: :
Mr. Darcy Tenor

avi alany :
Daria Sidorchuk

kor :
23

csatlakozás napja :
2020. Dec. 04.

tartózkodási hely :
Langford

hozzászólások száma :
4

Mr. Darcy Empty
TémanyitásMr. Darcy EmptySzomb. Dec. 05, 2020 3:33 pm

Nathaniel AaronDarcy
egy újabb "ember", aki a pokolra kíván...

Hatalmas reményekkel jöttem ide. Mióta csak tudtam, magunk mögött hagyhatjuk Northamptont, elvágytam onnan. Magát a várost, szerettem, ellenben élt bennem némi remény arra, hogy ez egy második esély lesz. Hogy Langfordban az emberek majd nem a sanyarú sorsú, megtűrt gyereket látják majd.
Ez a remény azonban meg is szűnt, mikor belépve a hatalmas házba, útba is igazítottak újdonsült lakrészem felé. Komolyan, már a lépcsőkkel gondoskodtak arról, hogy eszembe se jusson egész nap mászkálni, mert az út fel a padlásig...hosszú. Igen, a padlás... Azt hitték, hogy újra belém rúgtak ezzel, sikerült még egy méreteset taposni, és hagytam. Minden igyekezetemmel azon voltam, hogy lássák rajtam a megszégyenülést, azt, mennyire bánt.
Pedig nincs így. Az a tér tágas, és olyan szép, amilyen az előző lakosztályom sem volt. Már-már lelki szemeim előtt láttam, miként fogom magamévá tenni, noha voltak aggályaim. Ami hamar meg is szűnt, mikor nagybátyám, nyugodt halk szavaival biztosított róla, télen sem fogok megfagyni.
Nem is volt eztán semmi kivetni valóm, napokat szenteltem a berendezkedésnek, enni is csak úgy ettem, hogy Mrs. Woodhudsen felhozta nekem az ételt. Bár sose tartottam számottevőnek, most mégis hálás voltam azért, hogy Robert bátyám az Egyesült királyság nagykövete lett itt. Bár tudom, a családom ennél jobban örül, megkapták végre azt az úri létet, amit mindig is követeltek. Én pedig megkaptam ezt, kijárással a tetőre. És tudom valahol, hogy ez nagybátyám közbenjárása miatt történt.
- Mit keresel itt? Takarodj! - napokon keresztül a világ legboldogabb emberének éreztem magam.... aztán megláttalak. Vagyis hallottalak, mire láttalak is, már alig pár centire az arcom előtt tellegettél.
- Én... sajnálom, én itt... lakom - nem tudom, melyikünk lepődött meg hirtelen jobban. Én, akire csak úgy rátörtél, oly' hirtelen, hogy csodaszámba megy, nem kaptam infarktust, vagy te...
- Te... te... látsz engem? - aki bár hallott a látók adottságával született emberekről, de még egyel sem találkozott.
tumblr_ppk3xlABkg1rz8fk6o2_250.png
Lényegében ennyi lenne. Szeretnék magamnak egy lakótársat, akivel úgy hiszem, hosszútávon igencsak komikus játékok születnének, és aki talán idővel képes rám annyira hatni, hogy kiálljak magamért, hisz valahol mélyen tudom, jogom van lemenni erről a padlásról.
Egyébként semmi nincsen kőbe vésve, teljes mértékben kész vagyok egyezkedni, csak gyere. ^^ Tényleg szükségem van rád.
Douglas Booth
tumblr_inline_op0meyg1kN1rifr4k_540.gif
szellem
Vissza az elejére Go down
 
Mr. Darcy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: porcelángyár :: karakterbazár :: keresett karakterek-
Ugrás: