Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
welcome
This place makes monsters

Langford kis városkája, amolyan kis unalmas helynek tűnhet az ártatlan nézelődő számára. Egy egész nagy területen kedves szomszédok élnek, mindenki ismeri a másikat, és sokan ugyanoda is járnak boltba, és dolgozni. Mégis vannak dolgok, ami miatt kitűnik a kisvárosok rengetegéből, valami ami miatt különlegesnek számít, de nem mindenki tudja, hogy az mi az. Az egyetem senkit sem zavar a hangoskodó diákokkal, mert el van rejtve az erdő mélyén, egy régi ódon épületben. Hiába a felújítás belül, ha kívül minden ugyanaz marad. Kevesen tudják, hogy az ott lakókat mi tartja össze, és van aki nem is akar hallani róla, csak úgy, mint anno a Blair-i boszorkányról sem a saját kis városában. A szellemek mégis mindig ott lesznek körülöttük, és van akinek ez szúrja a szemét, van aki szerint bolygatni a lelkeket nem helyes. Míg mások kifejezetten ezeket az alkalmakat várják. Te melyik csapatba tartozol? Egy biztos szellemek mindig is köztünk éltek, csak nem mindenki elég fogékony rájuk. Vajon te az lennél?
Belépés
you should be scared
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Listen to me, my child

Who's here?
Death has come to your town

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (53 fő) Csüt. Dec. 03, 2020 7:21 pm-kor volt itt.

Legutóbbi témák
We all go a little mad sometimes


Vendég Csüt. Júl. 15, 2021 9:08 am

Mara Grabowsky Kedd Feb. 02, 2021 10:04 pm

Vendég Pént. Jan. 22, 2021 12:41 pm

Vendég Hétf. Jan. 04, 2021 8:39 pm

Maya Hardenbrook Szer. Dec. 30, 2020 9:35 am

Mabel Rogers Vas. Dec. 27, 2020 12:53 pm

Maya Hardenbrook Szomb. Dec. 19, 2020 12:39 pm

Natty Holewinski Csüt. Dec. 17, 2020 11:23 pm

Mara Grabowsky Kedd Dec. 15, 2020 7:37 pm

Natty Holewinski Kedd Dec. 15, 2020 7:29 am


 
 Maya Hardenbrook
Go down 
Maya Hardenbrook
student


Maya Hardenbrook

:: :
Maya Hardenbrook 721025268a302e74497440a3e6d66a0e7b78e299

avi alany :
ꕥ Sophia Carson ꕥ

csatlakozás napja :
2020. Dec. 07.

tartózkodási hely :
ꕥ Langford ꕥ

hozzászólások száma :
12

Maya Hardenbrook Empty
TémanyitásMaya Hardenbrook EmptyHétf. Dec. 07, 2020 1:49 pm

Maya Hardenbrook
Hang up my heart, let it air out

biszexuális
bc1ca9bfc1425a9f3f28fea66806e91f.png
22
keresett
original.jpg
diák
London/Langford
f77999a3dce91f93d6e75e068ab4ce2c.jpg
Sophia Carson
család
A szüleim idegenek.
Néha összefutok velük a házban, látom őket a tévében vagy egy rövid facetime erejéig, ha épp eszükbe jutok a bokros teendők mellett, de valójában nem ismerem őket. Ahogy ők sem engem. Tudom, hogy mindketten egy iparfejlesztési céget igazgatnak, de fogalmam sincs, mit szoktak reggelizni. Tudom, hogy apa hat nyelven beszél, de azt nem, hogy mi a kedvenc filmje, ha egyáltalán szokott filmet nézni. Tudom, hogy anyának remek érzéke van a logisztikához, de sejtelmem sincs, hogy tud-e palacsintát sütni. Nem szokták unásig ismételgetni ugyanazokat az unalmas sztorikat, sosem hallottam őket apróságokon vitatkozni, nem esnek kétségbe, ha eltűnök egy éjszakára (tapasztalat), vagy ha lerontom a jegyeimet, hanem mindent orvosolnak egy telefonhívással, másnap pedig vár a pszichológus vagy a tanár, hogy segítsen, ők maguk viszont nem szívesen vesztegetik az idejüket.
Azért nem voltam mindig magányos. Kiskoromban szinte a nagyanyámmal éltem, de ő hat évvel ezelőtt meghalt, azóta pedig nem találom a helyem.
természeted
Azt hiszem, ha nincs a nagyi, most sokkal rosszabb lenne a helyzet, a személyiségem fejlődésének meghatározó szakaszában ott volt, de így sem mondanám, hogy minden rendben velem.
Könnyű lenne mindenért a szüleimet okolni, számtalanszor meg is tettem, de az igazság az, hogy a rossz döntéseimet egyedül hoztam meg. Nem vagyok túl büszke magamra, és talán már késő, de komolyan elhatároztam, hogy minden erőmmel azon leszek, hogy jobb legyek, és ha mást nem, azt legalább el lehet mondani, hogy amit egyszer elhatározok, azért makacsul küzdök.
013c411ef9f7d77663e5fa5ca67f2f46c457bcc4.png
Ms Hardenbrook, válthatnánk pár szót?
Igyekszem normálisan viselkedni, nem eszelős módjára bámulni az előttem álló férfit, aki hetekig tudomást sem akart venni rólam, most meg a barátaim előtt kérdezi meg, hogy beszélnék-e vele, mert így nem tudok elmenekülni. Csak egy szavamba kerülne lebuktatni, sőt, még annyiba se, hiszen Malorie és Preston így is gyanakvó kíváncsisággal fürkészi az arcom, de inkább aprót biccentek, és utána indulok. Az irodájába megyünk, mondania sem kell, hogy tudjam, ismerem a járást. Annyiszor surrantam már be észrevétlenül, hogy csukott szemmel is betalálnék. Udvariasan előre enged, mikor odaérünk, és ahogy elmegyek mellette, megereszt egy cinkos mosolyt, amit nem viszonozok. Miután becsukódott mögöttünk az ajtó az asztalához lép, nekitámaszkodik, és széttárja a karjait. Értem a néma kérdést, de nem adom ilyen olcsón a válaszokat, szóval csak felvonom a szemöldököm.
Nem veszed fel, ha hívlak – kezdi bevezetés nélkül.
Nem.
Miért nem?
Azt hittem, elmondtam az okát.
Ne már, Maya...– lép felém, én pedig a fejem ingatva térek ki az útjából, ami láthatóan meglepi. Néhány hosszú pillanatig csak mered rám, aztán megrázza a fejét. – Mi van veled?
Rájöttem, hogy én irányítom a saját életemet. – Mivel Jared továbbra is értetlenül bámul, én pedig komolyan kezdek attól tartani, hogy zárlatot kapott az agya, felsóhajtok és kihúzom a széket az íróasztala mellett. – Láttalak a nejeddel.
Jared közbe akar vágni, de én gyorsan folytatom:
Kézen fogva sétálgattatok, nevetett valamin, amit mondtál... és én csak... Úgy éreztem, hogy megfulladok. Először gyűlöltem, aztán gyűlöltelek, aztán magamat gyűlöltem... Butaságok jártak a fejemben, értéktelennek éreztem magam, kihasználhatónak – ami végül is igaz –, és eszembe jutott, hogy csinálok valamit... magammal, hogy végre rájöjjenek a körülöttem lévők, hogy nem csak egy játék vagyok, akit akkor lehet elővenni, ha kedvük van hozzá – nem akarom, hogy vádaskodónak tűnjenek a szavaim, mert eszemben sincs hibáztatni Jaredet bármi miatt is, de nem úgy fest, mint akit megrendített, amit hallot.
Még mindig nem igazan értem...
Tudom, hogy te nem hiszel a sorsban meg az ilyesmikben, de biztos vagyok benne, hogy valami csoda folytán lyukadtam ki pont... – a galériánál, teszem hozzá gondolatban – ott. És találtam valamit, ami – keresem a megfelelő szavakat, de kétlem, hogy meg tudnám fogalmazni úgy, hogy ne tűnjek ennél is őrültebbnek. –, ráébresztett arra, hogy nem élhetem így az életem. Nem okolhatok mindig másokat, nem gázolhatok át bárkin csak azért, mert "nekem rosszabb", nem függhetek ilyen szinten attól, hogy valaki figyeljen rám. Magammal kell foglalkoznom, de nem úgy, hogy közben önzőségből hibákat követek el.
Hibákat? Például viszonyba keveredsz egy nős pasival?
Mégis csak érti.
Például– bólintok. – Nem akarok ez lenni, nem akarok úgy élni, hogy csak ennyi vagyok, csak mert ez is több, mint a semmi.
Értem.
Csend telepszik ránk, némán fürkészem a férfit, és várom, hogy mondjon valamit. Nem sürgetem. Végül – fogalmam sincs mennyivel később – bólint.
Értem, Maya. Pokolian fogsz hiányozni, mert ha hiszed, ha nem, tényleg fontos vagy nekem, de ha tényleg erre van szükséged... – nem fejezi be, talán arra vár, hogy meggondolom majd magam, de én csak biccentek. – Azt azért megkérdezhetem, hogy pontosan mit is találtál, amitől így... megváltoztál?
Erre muszáj elmosolyodnom. Hogy mit találtam a galériában? Valakit, akinek még csak fogalma sincs róla, hogy mekkora hatással voltak rám a képei, valakit, aki tudtán kívül jobb emberré tett. Valakit, akinek hálás vagyok.
Vissza az elejére Go down
Natty Holewinski
seeker


Natty Holewinski

:: :
Maya Hardenbrook Tumblr_inline_oe29x2SdAF1rifr4k_500

avi alany :
alycia debnam-carey ●

csatlakozás napja :
2020. Nov. 30.

tartózkodási hely :
langford ●

hozzászólások száma :
19

Maya Hardenbrook Empty
TémanyitásMaya Hardenbrook EmptySzomb. Dec. 12, 2020 8:50 pm


elfogadva
üdvözlünk nálunk

Gratulálok! A te lapodra esett a választásunk Mabelel egyetemben, és hiába volt nehéz a döntés meg kellett hoznunk. Te is gyönyörűszépen fogalmazol, minden szavad olvastatta magát, és tökéletesen megragadtad azt amit Mabel a hirdetésben leírt. A pofid pedig nagyon is illett ahhoz, ami ott volt, és ahhoz, amit itt tettél le elénk, minden szó mögött láttam az arcocskádat. Nem szeretném tovább húzni az idődet, menj csak foglald le magad, és Mabelt is, jó szórakozást itt nálunk  Maya Hardenbrook 599431798
Vissza az elejére Go down
 
Maya Hardenbrook
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: porcelángyár :: városlakóink :: diákok-
Ugrás: